Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
3 Kolory cafe grill&restaurant

3 Kolory cafe grill&restaurant

Poleć nas innym
Pogotowie Cateringowe
Pogotowie Cateringowe

Twardy jest zawód górnika, twardy i wymagający niezwykłego hartu, wykuwający surowość dla siebie i innych, pełen uporczywej, znojnej walki z węglowymi skałami, walki, w której tężeją mięśnie i serca. Twardy jest zawód marynarza, chłostanego przez wichry i uginającego się pod sztormami i twardzi są ludzie morza na chybotliwych deskach pokładu, dla których nieustępliwość i siła muskułów stanowią nieraz o gołym życiu. Ale najtwardsi pod słońcem, wszędzie, na wszystkich równoleżnikach i południkach są ludzie przemysłu gastronomicznego.
Leopold Tyrmand – Zły
 
To cytat, który najlepiej oddaje charakter i istotę działalności naszej firmy, wręcz określa jej misję.
Hades, czyli stworzona przez Jana Orzechowskiego i Lecha Cwalinę najstarsza knajpa nowożytnego Lublina powstał pod koniec 1984 roku w zabytkowych piwnicach Lubelskiego Domu Kultury przy ul. Peowiaków.
Pierwotnie funkcjonował jako skromny i niewielki bar kawowy. Już wtedy jednak zajmował się na dużą skalę działalnością, która w tamtych czasach nie miała nawet, tak popularnej dziś, nazwy.
Catering - to słowo pojawiło się znacznie później, mieliśmy więc do czynienia z sytuacją, w której coś robiliśmy a nie wiedzieliśmy dokładnie co, przynajmniej jak to się nazywa.
To na naszym firmowym samochodzie po raz pierwszy w Lublinie pojawiło się magiczne słowo CATERING. Wiele osób pytało nas wtedy co ono oznacza. Byliśmy prawdopodobnie pierwszą w Lublinie firmą nastawioną na tego typu usługi, a dziś z pewnością jesteśmy firmą z najdłuższym bo aż 25 letnim stażem w tej branży.
Nasze wszechstronne zainteresowania spowodowały, że równolegle prowadzimy działalność rozrywkową – to przede wszystkim również najstarsza w mieście, działająca nieprzerwanie od początku lat 80-tych dyskoteka.
Bardziej ambitny charakter działalności prowadzi istniejąca u naszego boku Kawiarnia Artystyczna Hades - animator przedsięwzięć kulturalnych na najwyższym poziomie.
Nikt nie jest w stanie zliczyć ile od początku 1992 roku odbyło się w naszej kawiarni koncertów. Padają szacunki, że około …. 1200! Gdyby nie Hades, w Lublinie praktycznie nie istniałaby piosenka aktorska i jazz.
Hades – prekursor wielu dań i festiwali – z powodu remontu poklasztornego kompleksu przy ulicy Peowiaków z końcem lutego 2010 roku zmienił swoją kultową siedzibę i tymczasowo przeniósł się do równie kultowej siedziby dawnego ( lata 70 – te) Przedsiębiorstwa Gastronomiczno - Handlowego ASTORIA.
Przywoływany uparcie przez nas etos ludzi „przemysłu gastronomicznego”, tak barwnie przedstawiany w książce Zły, w tym właśnie miejscu z pewnością spowoduje, że na długie lata pozostaniemy nadal kulinarną i artystyczną potęgą Lublina!
(…) twardzi są hadesowi kelnerzy, szatniarze, barmani, muzycy z nocnych potańców. Życie ich upływa na nieustannej walce.
Wobec pertraktacji z pijanym praca w kamieniołomach wydaje się fabrykowaniem dziecięcych baloników.
Starożytni galernicy uciekliby w popłochu na widok katorżniczej roboty, jaką wykonuje hadesowy kelner w sobotnie wieczory, zaraz po pierwszym każdego miesiąca.
Toteż kelnerzy ci mają twarde serca, nic nie jest w stanie ich wzruszyć, rozpogodzić, przejąć sympatią do świata………

Hades to pierwszy catering w Lublinie. Usługi cateringowe świadczyliśmy na długo przed pojawieniem się tego pojęcia w polskim słowniku.

Działamy na zasadzie Pogotowia Cateringowego – nie ma dla nas zamówień nie do zrealizowania. Specjalizujemy się w imprezach wielkich z atrakcyjną oprawą artystyczną, nasi goście jedli i bawili się przy Budce Suflera,  Elektrycznych Gitarach, grupie Vox i De Mono. Posiadamy własny impresariat artystyczny. Proponujemy też catering w skali mikro – nawet dla kilku osób.


Nasze usługi cateringowe to:
 
+ bankiety 
 - gale jubileuszowe
 - imprezy firmowe
 - studniówki
+ konferencje, szkolenia, sympozja
 - serwisy kawowe
 - lunche
+ przyjęcia okolicznościowe
 - śluby
 - chrzciny
 - komunie
+ imprezy plenerowe
 

Strona internetowa:www.hades-lublin.pl
Wizytówka:www.pogotowie.cateringwpolsce.pl
Adres e-mail:info@hades-lublin.pl
Telefon:

Mariusz
Frąc 
(0-609 606 239)

Dorota Oleszczuk  
(0-665 357 335)

Ulica:
Kod i miasto:
Województwo:Lubelskie
Dodatkowe zdjęcia