Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
3 Kolory cafe grill&restaurant

3 Kolory cafe grill&restaurant

Poleć nas innym
Restauracja Chata z Zalipia Sarnów
Restauracja Chata z Zalipia Sarnów
Coś co nas wyróżnia to nieustanne poszukiwanie i dążenie do perfekcji. Przygotowując nasze potrawy zawsze poświęcamy maksimum umiejętności. Wyśmienita kuchnia oraz sympatyczna i profesjonalna obsługa gwarantują niezapomniane przeżycia i wyjątkową podróż w świat dobrego smaku. Tradycyjne Polskie przyjęcia, a przede wszystkim tradycyjne potrawy kuchni polskiej są naszą specjalnością.
W odróżnieniu od innych firm cateringowych sprzedaż naszych produktów prowadzimy na co dzień. Zamawiając nasz Catering nie kupujesz "kota w worku" wszystkie potrawy możesz zawsze wcześniej spróbować w jednej z naszych restauracji.
 Chata z Zalipia swoim charakterem i wystrojem odzwierciedla znane z kolorowych malunków wiejskie chaty w Zalipiu. A wszystko za sprawą zalipiańskich kobiet z rodu Curyło, rodu, który zasłynął dzięki Felicji Curyłowej, prekursorki w malowaniu chat. Panie ozdobiły wnętrza naszej Chaty autentycznym i oryginalnym wzornictwem ludowym Powiśla Dąbrowskiego. Ręcznie malowane kwiaty zdobią bielone ściany budynku, a także piece i studnie. Dodatkową dekoracją, tworzącą niepowtarzalny wiejski klimat są wyselekcjonowane, autentyczne przedmioty użytku codziennego ludzi dawnej wsi, w tym kołowrotki, misy, maselnice, grabie i wiele innych.
 
Strona internetowa:www.chatazzalipia
Wizytówka:www.chatazzalipiafirmycateringowe.cateringwpolsce.pl
Adres e-mail:info@chatazzalipia.pl
Telefon:tel. 32 267 88 77
tel.kom.  602 601 995
Ulica:Podgórna 15
Kod i miasto:42-506 Będzin - Sarnów
Województwo:Śląskie
Dodatkowe zdjęcia